AdminGuide
BETA

Galaxy SIII, Rumeli Hisarında

Samsung GALAXY S III ün muhteşem görsel şovunu Rumeli Hisarı#8217nda izleyin

“İnsanı en iyi anlayan” teknolojiyle donatılan Samsung’un üstün akıllı telefonu GALAXY S III’ün Türkiye’ye gelişi, 30 Mayıs, Çarşamba akşamı Caddebostan ve Nişantaşı’nda gerçekleştirilecek Avicii ve Bob Sinclar konserlerinin yanı sıra, Rumeli Hisarı kulelerine yansıtılacak video gösterisi ile görsel bir şova dönüşecek.

Samsung Electronics, doğadan ilham alarak tasarladığı yeni lider ürünü GALAXY S III’ü Türkiye pazarına sunuyor. Samsung, GALAXY S III’ün Türkiye’ye gelişini, 30 Mayıs 2012, Çarşamba akşamı Rumeli Hisarı’nda düzenleyeceği video gösterisiyle görsel bir şova dönüştürecek.

Saat 22:00 itibariyle Rumeli Hisarı’nın tarihi üç kulesinin duvarlarına yansıtılacak GALAXY S III video gösterisi, bu anlamda bir ilk olma özelliği taşıyor. Yaklaşık 30 metre yükseklikteki kulelerin duvarlarına yansıtılacak bu gösteriyi İstanbul’un birçok noktasından izlemek de mümkün olacak*. Video gösterisi facebook.com/SamsungTurkiye sayfasından da canlı yayınlanacak.

Video gösterisinin yanı sıra, 30 Mayıs akşamı Power FM’in DJ yayınını takiben, dünyanın en ünlü DJ’lerinden Bob Sinclar ve Avicii, canlı performanslarını GALAXY S III için Caddebostan ve Nişantaşı’nda düzenlenecek konserlerde sergileyecekler.

Herkese açık olan konserlerle ilgili detaylı bilgi için dahanelergorecegiz.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2320 defa okunmuş.
Etiketler : samsung,galaxy s3,galaxy sIII,roid,telefon,pda,lansman
Serdar Kardan

Serdar Kardan

(25.8.1975) - Web Tasarım, Programlama

 
RSS

e-Posta Aboneliği

Delivered by FeedBurner

 

En çok Okunanlar
- Windows 7 Geçici Profil Açma Sorunu (13765)
- c# ile windows tabanlı program geliştirme (8734)
- Gizli Sürücü ve Donanımları Kaldırmak (8680)
- Domain Ortamında Saat Senkronizasyonu Problemi (6640)
- Backup Exec remote agent for windows service stop hatası nasıl düzeltilir? (5480)